تبلیغات
دنیای تازه های کامپیوتر - سیستم ذخیره سازی My Book Mirror Edition با دو درایو
 
دنیای تازه های کامپیوتر

با  my book mirror edition  ، سیستم ذخیره سازیWD  با دودرایو، همراه با شیوه منعکس سازی RAID (نوعی شیوه ذخیره داده در دیسکهای سریع و مقاوم)، اطلاعات حیاتی خود را ایمن و مطمئن سازید. این سیستم ، با حفاظت از داده های پیوسته ی مبتنی بر RAID ،نرم افزار پشتیبان خودکار اطلاعات، و تعمیر پذیری توسط کاربر، برای داده های غیرقابل تعویض شما، یک سیستم پشتیبان مناسب و عالی است.

برخی از مشخصات My Book Edition:

- ظرفیت 2Tb/1Tb

- سرعت انتقال 480Mbps

-رابط USB 2.0

اطلات خود را ایمن سازید

نسخه My Book Mirror ، سیستم ذخیره سازیWD با دو درایو ، بطور خودکار داده های ارزشمند شما را برای حفاظت اضافی ، منعکس میکند. رابط USB 2.0 ، و ترکیب قدرتمندی از ویژگی ها این سیستم را، راه حل ذخیره سازی انتخابی عکاسان، کاربران خانگی ، ادارات کوچک و یا هرکسی که بدنبال اطمینان بیشتر از امنیت اطلاعات خود می گردد، کرده است.

ویژگیهای محصول

مکانی امن برای داده های شما-با استفاده از تکنولوژی منعکس سازی RAID، ازاطلاعات شما بطور خودکار و پیوسته برای حفاظت نهایی، نسخه برداری میکند. اگر یک درایو در این سیستم دو درایو، با خطا مواجه شود، سیستم همچنان به اجرا ادامه می دهد و اطلاعات شما امن است.

نرم افزار پشتیبان خودکار- از کامپیوتر خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید- تنها کافی است آن را تنظیم کنید. هربار که شما تغییری را ذخیره می کنید، آن تغییر پشتیبانی شده و برای حفاظت نهایی بر روی درایو دوم منعکس می شود.

درایوهای WD ، تنها برای استفاده با تکنولوژی GreenPower طراحی شده اند، این سیستم، با انتقال موثر و کارآمد گرمای سیستم خننک کننده خود،طراحی با تعداد فن کم، و حالت صرفه جویی توان،واقعاا خنک است و بطور قابل توجه ای بدون صدا است و تا حدود 33% ، توان کمتری را نسبت به سیستمهای استاندارد مصرف می کند.

نصب آسان، استفاده آسان-شما آماده نصب و اجرای آن در چند مرحله ساده خواهید شد. نرم افزار کمکی RAID مربوط به WD ، به شما این امکان را می دهد تا به آسانی نصب RAID خود را انجام دهید. 

اندازه ظرفیت- با یک نگاه مشاهده کنید که بر روی درایو شما چقدر فضا موجود است.

تعمیرپذیری توسط کاربر- می خواهید یک درایو را ارتقا دهید؟ کیس را بسادگی باز کنید و درایو موجود را جابجا کنید، بدون نیاز به پیچ گوشتی.

ایده آل برای:

-دستیابی به آرامش ذهنی با این محافظ داده واقعی.

-سازماندهی و آرشیو طیف وسیعی از عکس، موسیقی،و کتابخانه های هنری

-ویرایش و مبادله پروژهای بزرگ صوتی و تصویری

نیازمندی های  سیستم:

-پورت USB

- +Mac® OS X 10.4.11+, 10.5.2

-Windows 2000/XP/Vista

محتویات بسته :

-سیستم ذخیره سازی با دو درایو

کابل USB

-آداپتور AC

-CDنرم افزار

-راهنمای نصب سریع

نوع مطلب : سخت افزار، اخبار، 
برچسب ها :


درباره وبلاگ


.

مدیر وبلاگ : homa
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :